Sample Images

IT Professionals

Within a few days we are able to present candidates whose skills and experience are suitable for your project needs.

Check it out

Sample Images

Software Development

We care about our own team, to be able to deliver IT projects for our Customers. We elicite requirements, develop and test software.

Check it out

Sample Images

Software Quality Assurance

We provide professional software testing services. Functionality, usability, performance, automation and more...

Check it out

ISTQB Certyfikowany Tester Poziom Zaawansowany ? jeśli posiadasz już certyfikat Poziomu Podstawowego, możesz rozwijać swoje kompetencje w trzech specjalizacjach: Menedżer Testów, Analityk Testów i Techniczny Analityk Testów. Na szkoleniu ISTQB Advanced Test Analyst omawiane są bloki tematyczne zgodne z przewodnikiem szkolenia ISTQB (sylabusem).

Kurs przeznaczony jest dla samodzielnych specjalistów zajmujących się testowaniem oprogramowania, technicznych analityków testów, programistów, administratorów systemów oraz testerów oprogramowania. Nie mniej jednak każdy, kto uczestniczy w procesie wytwarzania oprogramowania, przeglądach technicznych, czy przygotowywaniu i wykonywaniu testów jednostkowych/modułowych lub integracyjnych zdobędzie w trakcie szkolenia wartościową wiedzę i umiejętności.

W trakcie zajęć uczestnicy analizują specyfikacje techniczne i kod źródłowy, poznają użyteczne techniki projektowania testów i stosują je uwzględniając rozmaite charakterystyki systemów, takie jak wydajność, zabezpieczenia, przenaszalność i utrzymanie (serwisowanie).

Kluczowe umiejętności zdobywane w trakcie nauki to: analiza dokumentacji technicznej i kodu, identyfikacja i analiza ryzyka produktowego, projektowanie i wykonywanie testów niskopoziomowych, raportowanie defektów oraz analiza wyników. Uczestnicy usystematyzują swoją wiedzę na temat procesu testowania i zarządzania nim, jak również poznają najważniejsze zagadnienia związane z wykorzystaniem narzędzi wspierających zadania wykonywane przez technicznego analityka testów.

Szkolenie prowadzone jest w języku polskim, natomiast materiały szkoleniowe zawierają treści w języku angielskim. Egzamin dostępny jest w języku angielskim.

Sprawdź rekomendacje:

Tematyka:

  1. The Technical Test Analyst's Tasks in Risk-Based Testing (30')
  2. Structure-Based Testing (3h 45')
  3. Analytical Techniques (4h 15')
  4. Quality Characteristics for Technical Testing (6h 45')
  5. Reviews (2h 45')
  6. Test Tools and Automation (3h 15')

Plan szkolenia (sylabus): wersja angielska (rok 2012)

Czas trwania: 3 dni, w godzinach 9:00 - 17:00

Cena: 2250 PLN + 23% VAT

Egzamin: 1000 PLN + 23% VAT

Egzamin próbny w cenie szkolenia.

Szkolenie zamknięte (cena do negocjacji) - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Aktualny terminarz szkoleń znajduje się tutaj.

Currently for one of our Customers we seek for JAVA developers, business analysts and test engineers.

Check positions