Analityk Biznesowy

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Analityk Biznesowy.

Dla naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityk Biznesowy.

  • Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania

  • wyższe wykształcenie informatyczne lub technicze
  • praktyczna wiedza z zakresu inżynierii wymagań
  • doświadczenie w definiowaniu i projektowaniu wymagań dla systemów informatycznych
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • mile widziany certyfikat REQB

Obowiązki

  • bezpośredni kontakt z klientem, programistami i testerami
  • analiza potrzeb biznesowych
  • specyfikowanie wymagań
  • projektowanie nowych funkcjonalności w istniejącym systemie

Oferujemy

  • przyjazne i otwarte środowisko pracy
  • uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Dodatkowe informacje