Programista JAVA

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko JAVA SE Specialist.

Dla naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko programista Java SE/EE.

  • Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania

  • przynajmniej 1.5 roczne doświadczenie w programowaniu Java SE
  • znajomość SQL, SWING, UML
  • umiejętności analityczne
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • mile widziana znajomość MVC, Maven, JUnit, Linux

Obowiązki

  • utrzymanie i rozwój istniejących systemów
  • analiza i rozwiązywanie zgłoszeń

Oferujemy

  • przyjazne i otwarte środowisko pracy
  • uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Dodatkowe informacje