Sidebar

Terminarz

Szkolenia ISTQB i egzaminy w 2020 roku.
Termin Wydarzenie Lokalizacja Gwarancja terminu* Zgłoszenie
  wrzesień 2020
16-18 IX Szkolenie ISTQB Foundation Level ONLINE Tak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
23-25 IX Szkolenie ISTQB Test Analyst ONLINE Tak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  październik 2020
12-14 X Szkolenie ISTQB Technical Test Analyst ONLINE   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
12-14 X Szkolenie ISTQB Security Tester ONLINE Tak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
26-28 X Szkolenie ISTQB Foundation Level ONLINE Tak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
26-30 X Szkolenie ISTQB Test Manager
ONLINE Tak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  listopad 2020
4-6 XI Szkolenie ISTQB Test Automation Engineer ONLINE   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
18-20 XI Szkolenie ISTQB Foundation Level ONLINE   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  grudzień 2020
7-11 XII Szkolenie ISTQB Test Manager ONLINE   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
14-16 XII Szkolenie ISTQB Test Analyst ONLINE Tak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

*Gwarancja terminu: szkolenie i egzamin z gwarantowanym terminem są potwierdzone i nie mogą zostać odwołane.

W terminie egzaminu otwartego można podchodzić do egzaminów ISTQB, REQB, IBAQB oraz IBUQ.

Nasze szkolenia odbywają się najczęściej w następujących lokalizacjach:

Miasto Adres Sala szkoleniowa
Wrocław

Centrum Europrofes

ul. Rynek 35

Gdańsk

Gdański Park Naukowo Technologiczny

ul. Trzy Lipy 3

Sala szkoleniowa Gdańsk
Gdańsk

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER

ul. Lęborska 3B
Sala szkoleniowa Gdańsk
Kraków

Centrum Europrofes

Al. Krasińskiego 10

Warszawa

Centrum Konferencyjne KOPERNIKA

ul. Kopernika 30

Sala szkoleniowa Warszawa