Sidebar

Certyfikacja dla Testerów

Organizujemy szkolenia i egzaminy na popularne certyfikaty.

Model-Based Tester – kurs przeznaczony jest dla specjalistów posiadających certyfikat ISTQB® Poziomu Podstawowego, którzy chcą pogłębić wiedzę i umiejętności w zakresie testowania bazującego na modelu (MBT). W trakcie zajęć uczestnicy poznają jak podejście bazujące na modelu usprawnia efektywność i skuteczność procesu testowego. Model-Based Tester wykorzystuje modele podczas analizy i projektowania testów, jak również korzysta z przewagi modeli w trakcie implementacji testów i raportowania.

Kurs przeznaczony jest dla specjalistów posiadających certyfikat ISTQB Poziomu Podstawowego, którzy osiągnęli już zaawansowany punkt w karierze testera i chcą rozwijać swoją wiedzę w zakresie automatyzacji testów. W trakcie zajęć uczestnicy analizują specyfikację testowanego systemu w celu zaplanowania automatyzacji i zaprojektowania jej architektury. Poznają także sposoby efektywnego zarządzania i utrzymywania testów automatycznych wraz z dostarczaniem skutecznych raportów i metryk.

Kurs przeznaczony jest dla specjalistów posiadających certyfikat ISTQB Poziomu Podstawowego, którzy osiągnęli już zaawansowany punkt w karierze testera oprogramowania i chcą rozwijać swoją wiedzę w zakresie testów bezpieczeństwa. W trakcie zajęć uczestnicy poznają mechanizmy testowania bezpieczeństwa i zrozumieją czynniki ludzkie wpływające na ataki. Dowiedzą się jak efektywnie zarządzać testami bezpieczeństwa od planowania do etapu utrzymania oraz nauczą się dostarczać skuteczne raporty bezpieczeństwa.

Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy – na tym szkoleniu dowiesz się jak profesjonalnie testować oprogramowanie i dlaczego ten proces jest nieodłączną częścią projektów IT. Zrozumiesz jaką wartość ma testowanie i jak może wpływać na poprawę jakości. Poznasz rodzaje i techniki testowania w formie interaktywnych ćwiczeń, które poprawią Twoje umiejętności, usystematyzują wiedzę i pozwolą zdobyć globalnie rozpoznawalny certyfikat.

Agile Tester – na tym szkoleniu dowiesz się na czym polega rola testera oprogramowania w projektach agile i dlaczego różni się tej, którą znamy z metodyk tradycyjnych. Poznasz rodzaje i techniki testowania w formie interaktywnych ćwiczeń, które poprawią Twoje umiejętności, usystematyzują wiedzę i pozwolą zdobyć globalnie rozpoznawalny certyfikat.

Kurs przeznaczony jest dla samodzielnych specjalistów zajmujących się testowaniem oprogramowania, liderów/koordynatorów działów testów oraz menedżerów projektów informatycznych. Nie mniej jednak każdy, kto ma udział w tworzeniu polityki, strategii, a także procesie planowania w odniesieniu do jakości zdobędzie w trakcie szkolenia wartościową wiedzę i umiejętności.

Kurs przeznaczony jest dla samodzielnych specjalistów zajmujących się testowaniem oprogramowania, analityków testów, analityków biznesowych oraz testerów oprogramowania. Nie mniej jednak każdy, kto uczestniczy w procesie zbierania i analizy wymagań, przeglądach, czy przygotowywaniu i wykonywaniu testów systemowych lub akceptacyjnych zdobędzie w trakcie szkolenia wartościową wiedzę i umiejętności.

Kurs przeznaczony jest dla samodzielnych specjalistów zajmujących się testowaniem oprogramowania, technicznych analityków testów, programistów, administratorów systemów oraz testerów oprogramowania. Nie mniej jednak każdy, kto uczestniczy w procesie wytwarzania oprogramowania, przeglądach technicznych, czy przygotowywaniu i wykonywaniu testów jednostkowych/modułowych lub integracyjnych zdobędzie w trakcie szkolenia wartościową wiedzę i umiejętności.