Sidebar

Kurs przeznaczony jest dla samodzielnych specjalistów zajmujących się testowaniem oprogramowania, technicznych analityków testów, programistów, administratorów systemów oraz testerów oprogramowania. Nie mniej jednak każdy, kto uczestniczy w procesie wytwarzania oprogramowania, przeglądach technicznych, czy przygotowywaniu i wykonywaniu testów jednostkowych/modułowych lub integracyjnych zdobędzie w trakcie szkolenia wartościową wiedzę i umiejętności.

Certyfikowany Tester Poziom Zaawansowany – jeśli posiadasz już certyfikat Poziomu Podstawowego, możesz rozwijać swoje kompetencje w trzech specjalizacjach: Menedżer Testów, Analityk Testów i Techniczny Analityk Testów. Na szkoleniu Advanced Technical Test Analyst omawiane są bloki tematyczne zgodne z przewodnikiem szkolenia (sylabusem).

W trakcie zajęć uczestnicy analizują specyfikacje techniczne i kod źródłowy, poznają użyteczne techniki projektowania testów i stosują je uwzględniając rozmaite charakterystyki systemów, takie jak wydajność, zabezpieczenia, przenaszalność i utrzymanie (serwisowanie).

Kluczowe umiejętności zdobywane w trakcie nauki to: analiza dokumentacji technicznej i kodu, identyfikacja i analiza ryzyka produktowego, projektowanie i wykonywanie testów niskopoziomowych, raportowanie defektów oraz analiza wyników. Uczestnicy usystematyzują swoją wiedzę na temat procesu testowania i zarządzania nim, jak również poznają najważniejsze zagadnienia związane z wykorzystaniem narzędzi wspierających zadania wykonywane przez technicznego analityka testów.

Szkolenie prowadzone jest w języku polskim, natomiast materiały szkoleniowe zawierają treści w języku angielskim. Egzamin dostępny jest w języku angielskim.

Tematyka:

  1. The Technical Test Analyst's Tasks in Risk-Based Testing (30')
  2. Structure-Based Testing (3h 45')
  3. Analytical Techniques (4h 15')
  4. Quality Characteristics for Technical Testing (6h 45')
  5. Reviews (2h 45')
  6. Test Tools and Automation (3h 15')

Plan szkolenia (sylabus): wersja angielska (rok 2012)

Czas trwania: 3 dni, w godzinach 9:00 - 17:00

Cena: 3000 PLN + 23% VAT

Egzamin: 1250 PLN + 23% VAT

Egzamin próbny w cenie szkolenia.

Szkolenie zamknięte (cena do negocjacji) - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualny terminarz szkoleń znajduje się tutaj.