Sidebar

Kurs przeznaczony jest dla samodzielnych specjalistów zajmujących się testowaniem oprogramowania, analityków testów, analityków biznesowych oraz testerów oprogramowania. Nie mniej jednak każdy, kto uczestniczy w procesie zbierania i analizy wymagań, przeglądach, czy przygotowywaniu i wykonywaniu testów systemowych lub akceptacyjnych zdobędzie w trakcie szkolenia wartościową wiedzę i umiejętności.

Certyfikowany Tester Poziom Zaawansowany – jeśli posiadasz już certyfikat Poziomu Podstawowego, możesz rozwijać swoje kompetencje w trzech specjalizacjach: Menedżer Testów, Analityk Testów i Techniczny Analityk Testów. Na szkoleniu Advanced Test Analyst omawiane są bloki tematyczne zgodne z przewodnikiem szkolenia (sylabusem).

W trakcie zajęć uczestnicy analizują specyfikacje wymagań, poznają użyteczne techniki projektowania testów i stosują je uwzględniając rozmaite charakterystyki systemów, takie jak dokładność, użyteczność, dostępność i kompatybilność.

Kluczowe umiejętności zdobywane w trakcie nauki to: przeglądanie różnych typów specyfikacji, identyfikacja i analiza ryzyka produktowego, projektowanie testów, priorytetyzacja testów, raportowanie defektów oraz analiza wyników. Uczestnicy usystematyzują swoją wiedzę na temat procesu testowania i zarządzania nim, jak również poznają najważniejsze zagadnienia związane z wykorzystaniem narzędzi wspierających zadania wykonywane przez analityka testów.

Szkolenie prowadzone jest w języku polskim, natomiast materiały szkoleniowe zawierają treści w języku angielskim. Egzamin dostępny jest w języku angielskim.

Tematyka:

  1. The Test Analyst's Tasks in the Test Process (2h 30')
  2. The Test Analyst's Tasks in Risk-Based Testing (1h)
  3. Test Techniques (10h 30')
  4. Testing Software Quality Characteristics (3h)
  5. Reviews (2h)
  6. Test Tools and Automation (1h 30')

 

Plan szkolenia (sylabus): wersja angielska (rok 2012)

Czas trwania: 3 dni, w godzinach 9:00 - 17:00

Cena: 3000 PLN + 23% VAT

Egzamin: 1250 PLN + 23% VAT

Egzamin próbny w cenie szkolenia.

Szkolenie zamknięte (cena do negocjacji) - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualny terminarz szkoleń znajduje się tutaj.