Sidebar

Terminarz

Szkolenia i egzaminy w 2021 roku.
Termin Wydarzenie Lokalizacja Gwarancja terminu* Zgłoszenie
  maj 2021
26-28 V Szkolenie Foundation Level ONLINE   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  czerwiec 2021
7-11 VI Szkolenie Test Manager ONLINE Tak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
14-16 VI Szkolenie Foundation Level ONLINE Tak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
28-30 VI Szkolenie Technical Test Analyst ONLINE Tak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  lipiec 2021
5-7 VII Szkolenie Test Analyst ONLINE Tak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
19-21 VII Szkolenie Test Automation Engineer ONLINE   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  sierpień 2021
9-11 VIII Szkolenie Foundation Level ONLINE   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
23-27 VIII Szkolenie Test Manager ONLINE   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  październik 2021
4-8 X Szkolenie Test Manager   Tak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  grudzień 2021
8-10 Szkolenie Test Automation Engineer ONLINE Tak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
13-15 Szkolenie Foundation Level ONLINE Tak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

*Gwarancja terminu: szkolenie i egzamin z gwarantowanym terminem są potwierdzone i nie mogą zostać odwołane.

W terminie egzaminu otwartego można podchodzić do egzaminów ISTQB®, IREB® oraz IQBBA®.

Nasze szkolenia odbywają się najczęściej w następujących lokalizacjach:

Miasto Adres Sala szkoleniowa
Wrocław

Centrum Europrofes

ul. Rynek 35

Gdańsk

Gdański Park Naukowo Technologiczny

ul. Trzy Lipy 3

Sala szkoleniowa Gdańsk
Gdańsk

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER

ul. Lęborska 3B
Sala szkoleniowa Gdańsk
Kraków

Centrum Europrofes

Al. Krasińskiego 10

Warszawa

Centrum Konferencyjne KOPERNIKA

ul. Kopernika 30

Sala szkoleniowa Warszawa