Sidebar

Kurs przeznaczony jest dla samodzielnych specjalistów zajmujących się testowaniem oprogramowania, liderów/koordynatorów działów testów oraz menedżerów projektów informatycznych. Nie mniej jednak każdy, kto ma udział w tworzeniu polityki, strategii, a także procesie planowania w odniesieniu do jakości zdobędzie w trakcie szkolenia wartościową wiedzę i umiejętności.

ISTQB Certyfikowany Tester Poziom Zaawansowany – jeśli posiadasz już certyfikat Poziomu Podstawowego, możesz rozwijać swoje kompetencje w trzech specjalizacjach: Menedżer Testów, Analityk Testów i Techniczny Analityk Testów. Na szkoleniu ISTQB Advanced Test Manager omawiane są bloki tematyczne zgodne z przewodnikiem szkolenia ISTQB (sylabusem).

W trakcie zajęć uczestnicy w aktywny sposób tworzą i opisują proces testowania, starając się dopasować go do metodyki wytwarzania oprogramowania, celów jakości, budżetu, posiadanych zasobów, a także rozmaitych ograniczeń projektowych.

Kluczowe umiejętności zdobywane w trakcie nauki to: definiowanie strategii testów, planowanie, identyfikacja i analiza typowych ryzyk, monitorowanie w oparciu o użyteczne metryki oraz sprawdzone metody kontroli procesu i zespołu. Uczestnicy poznają również najważniejsze aspekty przeglądów, zarządzania incydentami, sposoby usprawniania procesu testowania, a także techniki wykorzystywane podczas tworzenia zespołów i motywowania profesjonalnych testerów.

Szkolenie prowadzone jest w języku polskim, natomiast materiały szkoleniowe zawierają treści w języku angielskim. Egzamin dostępny jest w języku angielskim.

Tematyka:

  1. Testing Process (7h)
  2. Test Management (12h 30')
  3. Reviews (3h)
  4. Defect Management (2h 30')
  5. Improving the Testing Process (2h 15')
  6. Test Tools and Automation (2h 15')
  7. People Skills – Team Composition (3h 30')

Plan szkolenia (sylabus): wersja angielska (rok 2012)

Czas trwania: 5 dni, w godzinach 9:00 - 17:00

Cena: 3950 PLN + 23% VAT

Egzamin: 1250 PLN + 23% VAT

Egzamin próbny w cenie szkolenia.

Szkolenie zamknięte (cena do negocjacji) - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualny terminarz szkoleń znajduje się tutaj.